
Op dinsdagmiddag 8 september organiseren Kunstloc Brabant en Erfgoed Brabant de volgende bijeenkomst voor het netwerk van intermediairs vo. Deze bijeenkomst staat in het teken van ‘verdieping van de eigen werkpraktijk & inspiratie door een best-practice’.
De bijeenkomst duurt van 13:00-15:45 en aansluitend is er een borrel. De bijeenkomst vindt plaats in Museum de Wieger in Deurne.
Programma
In deze bijeenkomst creëren we ruimte voor verdieping op verschillende onderwerpen die je tegenkomt in de werkpraktijk. Zelf ingebrachte kwesties krijgen ruimte om met elkaar besproken te worden. Een aantal mogelijke kwesties zijn: nieuwe kerndoelen vo, koppeling burgerschap en cultuur, starten als nieuwe intermediair vo en de rol van AI in jouw werkpraktijk. Ook andere onderwerpen die dan spelen kunnen ingebracht worden.
In het tweede deel van deze bijeenkomst zullen we jullie als good practice uit de praktijk ‘Memes uit Brabant’ laten ervaren, een erfgoed&burgerschap-project van Erfgoed Brabant voor de bovenbouw van het voortgezet onderwijs.
We sluiten af met een borrel.
Programma
12:45-13:00 Inloop
13:00-14:00 Intervisie over werkpraktijk als intermediair vo
14:00-14:15 Pauze
14:15-15:45 Memes uit Deurne
15:45-16:15 Borrel
Wil je meer weten over deze bijeenkomst?
Neem contact met mij op.