In de expositieruimte in de LocHal biedt Kunstloc Brabant inspirerende kunstenaars en initiatieven een podium. Zo willen we de kracht van kunst en cultuur en het belang van verbeelding voor de samenleving zichtbaar maken.

Onze expositieruimte is de publieke etalage van Kunstloc Brabant. Wij staan voor de kunst- en cultuurbeleving in de provincie Noord-Brabant. We werken aan het versterken van kunstprofessionals, en aan het verbinden van kunst en samenleving in domeinen als zorg, vrije tijd en onderwijs. Wij tonen hoe de kunst-en cultuurwereld eruit ziet en wat de kracht van verbeelding is, door werk van kunstenaars zelf te tonen.

De deelnemende kunstenaars worden aangemoedigd tot cross-overs met kunstenaars uit andere disciplines, amateurs, of om de verbinding te zoeken met maatschappelijke domeinen zoals zorg en onderwijs. Anderen worden geïnspireerd met kunstenaars samen te werken en dat willen wij aanjagen en laten zien.

De exposities zijn professioneel van opzet en organisatie en de kunstenaars krijgen een passende vergoeding rekening houdend met de richtlijnen voor kunstenaarshonorarium. Door te exposeren en het organiseren van randprogrammering kunnen professionele makers zichzelf versterken en dragen wij bij aan hun beroepspraktijk en cultureel ondernemerschap.

Meer weten over onze exposities?

Neem contact met mij op.

komend

Soft Dedication
14 december 2019 t/m februari 2020
Marjan van der Heijden, Cecile Verwaaijen, Crystal Gregory, Elke Lutgerink, Marloes Vreeswijk, Barbara Polderman

To be a teacher is my greatest work of art
1 maart t/m 17 mei 2020

eerdere exposities

Elvis has left the building
26 september t/m 1 december 2019
Danielle Lemaire, Margreet Sweerts, Desiree Hammen, Jose Krijnen

Dataportret
7 juli t/m 21 september 2019
Rogier Arents, Willem Besselink

Waar de Zee Rijk aan is...
25 april t/m 30 juni 2019
Mandy den Elzen, Elize le Pair

Unmapped
8 maart tm 14 april 2019
Katja Grassli, Dorien de Wit, Strijbos&Van Rijswijk, Claudia den Boer 

Wobbyaanland LocHal openingsexpositie
10 januari tm 24 februari 2019
curator Marjolein Schalk, Laurent Impeduglia, Wayne Horse, Esmay Groot Koerkamp, Jeroen de Leijer, Jip Piet, Koen Taselaar, Nina van de Ven, Dick Verdult, Stephan de Weert, Marthe Zink 

JKBK prijs
11 oktober tm 11 november 2018
Jordy Koevoets

Who Cares Now?
23 augustus /tm 30 september 2018
Anne Ligtenberg, Heterdraad, Jeroen Nissen, Evie Sparidaans, Jalila Essaidi, Gova

TAKE OVER
19 juli t/m 12 augustus 2018
Mirron Looijmans, Eef Schoolmeesters 

ArtCoDe The Greatest Graduation Show
29 juni t/m 1 juli 2018
Isis van Geffen, Donald van de Zanden, Femke den Breems, Mandy Herrijgers, Marly Pijnenburg, Tessa van der Heijden, Sophie Kleuskens, Matthias Gigengack, Olivier van Zummeren, Iris Seuren, Lieke van der Maas, Milan van Belle, Nathaly Antonia, Priscilla Gijsberts, Tulio Laanen 

Go Fund Yourself
19 april t/m 21 juni 2018

Working On the Margins
18 januari t/m 1 april 2018
Nel Aerts (Van GoghGalerie & Gastatelier, Zundert), Frank Havermans (AIR Zin in Werk, Vught), 100 DAYS OF LEARNING (Baltan Laboratories/Hivos), Etcétera (Artistic Strategies in Psychiatry, Eindhoven), Sandra Schouten (KUNSTBLOK, Eindhoven), Joris Link (AIR Sundaymorning@EKWC, Oisterwijk), Nina van de Ven (Beeldenstorm/Daglicht (BSDL), Eindhoven), Eleye Boerenkamps (Gastatelier Leo XIII, Tilburg), Jens Standke (AiR Tilburg- Sea Foundation), Juri Suzuki (De Fabriek, Eindhoven), Juri Suzuki, Els Aerts, Frank Havermans, Sandra Schouten, Tahne Kleijn, Jens Standke, Etcetera, Nina van de Ven, Eleye Boerenkamps, Joris Link, Thomas & Jurgen

Wunderkammer
14 september 2017 tm 31 december 2018
Alex de Witte, Daphna Laurens, Floris Hovers, Jeroen Wand, Lucas & Lucas, Lucas Maassen, Ontwerpduo, Piet Hein Eek, rENs, Sigrid Calon, Thier & van Daalen, Jan Koen Lomans, Noud Sleumer, Thomas Trum, Tijs Gilde, Van Tot - Esther Jongsma, Mats Horbach, Cor Unum, Eijk & van der Lubbe, Studio Job, Forbo Floors, NOVAC, Studio Their&vanDaalen, Ontwerpduo, Thomas Trum, Lucas & Margriet, Tijs Gilden, Fons Mommerts, Project Joost, Studio ePosh, Studio Lotte Douwes, Mo man tai, Tom Frenken, Fabric 

Doll's Houses
13 juli t/m 3 september 2017
Ralph Bodruck, DaF-architecten, Dreeessen Willemse architecten, Brecht Goeman, Tamara Gouquadze, Marjolijn Guldemond, Hans Hammink, Gerad van Heel, Hans van Heeswijk, Hilberinkbosch architecten, Furkan Köse, Willem Jan Landman, M3H architecten, Maurer United Architects, Mei architects en planners, Office Winhov, Christian Quesada van Beresteyn, Vincenth Schreurs, Space & Matter, Femke Stout, Koosjan van der Velden, Reonald Westerdijk, Zecc Architecten, Peter Masselink

Tijd voor Tapijten
13 juli t/m 3 september 2017
Petra Vonk, Asmira Salkanovic, De vrolijkheid, Tawab Safi, Mitra Jashni, Marianne van Heeswijk, Iva Jankovic, Jana Vuksic, Nosrat Mansouri, Mona Javaheryzat, Renee Tilkin, Safaa Khaza

Buiten Kaders over Documentaire
11 mei tm 2 juli 2017
Marleine van der Werf, Claudia den Boer, Willem Popelier, Jenny van den Broeke 

Gevonden Voorwerpen
12 maart tm 30 april 2017
Tessa van Helden, Paul Bogaers, Chantal Rens, Robin Gerris 

KUNSTBLOK
8 december 2016 t/m vrijdag 24 februari 2017
Tsjalke Bouma, Mooniq Priem, Desiree Hammen, Studio Toer, Gam Bodenhausen, Monique Rutten, Toos Nijssen

Art of Integration
18 september t/m 27 november 2016
Mitra Jashni, Claudette van de Rakt, Jesse van Venrooij 

Landkunst
14 juli t/m 4 september 2016
Marielle Lapidaire, Maarten Kolk & Guus Kusters, Ninette Koning, Iris Hofland, Atelier NL 

MURALS
16 maart t/m 1 mei 2016
Dorothe Jehoel, Robin Gerris, Lisetteh, Ingrid Greijn, Lotte Dirks, Rogier Arents, Thomas & Jurgen, Jolande Traa, Davor Subaric 

Liefde
19 mei t/m 3 juli 2016
Caren van Herwaarden, Rinske van Dijk, Helmie Brugman, Birgitta de Vos 

Verborgen Parels 2
28 januari t/m 13 maart 2016  
Carina de Rooij, Ruud de Caluwe, Theo van de Goor, Fred Velders, Steppie Lloyd Trumpstein, Ties van de Ven, Agneta Evenhuis

De geest uit de fles
1 november 2015 tm 17 januari 2016
Gijs Assmann, Nelleke de Laat, Lian Waas, Ewoud van Rijn, Ieva Epnere, dag bij Zin: Saskia Janssen, Erzsébet Baerveldt

The best of Fontys Kunsten i.s.m. Incubate
17 september t/m 18 oktober 2015
Haiko Sleumer, Marta Kapusniak, Anne Nobels, Sarah van Rossem, Azin Yazdi, Sraar Luyten, Renee Tilkin, Jolijn van den Bergh, Tom van Tuijn, Manske Poelmann 

kunst zoekt boer
16 juli t/m 13 september 2015
Rob Schipper, Klaas Kuiken, Tineke Schuurmans, Cor Unum, Renee Scheepers, Wieteke Brocken 

ArtCoDe
2 t/m 8 juli 2015
Steven van Wingerden, Ida Velden, Hildegard Tholens, Haiko Sleumer, Anneloes Roothans, Nelson Peterson, Anouk van der Putten, Suzanne Neelemans, Natasja Lauwers, Marta Kapusniak, Valerie van Holten, Lennard Goede, Moyra Besjes, Anika Spaninks 

Who Cares? #3
23 april t/m 28 juni 2015
Karin Anema/Twan, Sandra Archut, Fransje Killaars, Frank Koolen, Danielle Roberts, Jos van den Eertwegh, Miekie Timmers, Jay Krijger 

Mijn archief voor de toekomst
19 februari t/m 12 april 2015
Lieven Standaert, Matthijs Bosman, Sigrid Calon, Stan Wannet 

Voltooid archief
11 december 2014 t/m 8 februari 2015
Ad van Buuren, Gerrit van Bakel, Leon Adriaans, Philippe Vandenberg

Mozaiek Brabant 
6 t/m 30 november 2014
Made By

onvoltooid archief
11 september t/m 2 november 2014
Jacobus Kloppenburg, Ria van Eyk, Bert Loerakker, Loek Grootjans 

Jump
3 juli t/m 31 augustus 2014
Noortje Haegens, Wiesje Peels, Lindert Paulussen, Stijn Poelstra, Matthias Schaareman, Roos Holleman, Marthe Zink, Matijs van de Kerkhof 

Plafondkunst 
24 april t/m 22 juni 2014
Arjan van Arendonk, Ans Verdijk, Lotte Douwes, Bas Kijzer, Paul den Hollander, Petra van der Schoot, Erna van Bockel Rivera, Leonieke van Geer, Diénne van Berlo 

Made by
20 februari tm 13 april 2014 
Woodworks, Inti, Cor Unum, KANT

Verborgen parels
28 november 2013 t/m 26 januari 2014
Dragan Despotovic, Jenny Ymker, Peter van Houten, Sattva Leevhi Brown, Alexander Korsmit, Ad Wijgerangs, José van der Schoot

Een halve hond heel denken
5 september t/m 10 november 2013
Mandy den Elzen, Hanneke Wetzer, Hanny van den Brand,  

Chop, Chop, Chop…. Altijd prijs
20 juni t/m 18 augustus 2013
John Körmeling, Coen van Rooij, Paul Bogaers 

Who cares?
18 april t/m 2 juni 2013
Zeger Reyers, Pietertje van Splunter, Philip Lüschen 
Inspiratiemiddag met o.a. buiten de kunstenaars Jan Willem Kessener, Coen van Rooij, Martijn Engelbregt, Esther Vossen, Ben Raaijman en Carlijn Stevens

Uitgeschreven ruimte
18 oktober 2012 t/m 27 januari 2013
Esther Naomi Perquin, Paul Mijksenaar, Nick J. Swarth, Ad Roefs, Peter Verhelst, Tim van Cromvoirt, Peter Holvoet - Hanssen, Eveline van de Griend, Elisabeth Tonnard, Geert Jan van Oostende, Delphine Lecompte, André van de Wijdeven, Hanneke Hendrix, Jeroen Strijbos en Rob van Rijswijk

New Jacks 4.0 i.s.m. Incubate
6 september t/m 30 september 2012
Jordy Koevoets, Erik van Liere, Robert Lombarts, Petra van Noort, Angela de Weijer

Van Alaert tot Zessen
28 juni t/m 26 augustus 2012
Christa Alaert, Maartje Ansems, Sandra Archut - Rehfeldt, Hans van Asch, Niels Ballemans, Anouk Bax, Gert-Jan van den Bemd, Anke Birnie, Gam Bodenhausen, Claudia den Boer, Els Bòrger, Dorianne Boselie, Bram Braam, Jacqueline Braat, Hanny van den Brand, Marcel de Buck, Klaas Burger, Sigrid Calon, Paul Ceulemans, Willem Claassen, Ronald Dees, Hildegard Dekker, Maarten Donders, Federico D'Orazio, Joris Gaymans, Jozina Marina van Hees, Maria van Heeswijk, Auke van der Heide, Anneke Hendrikx, Chrisje van der Heyden-Ronde, Martien Hoevenaars, Bjoern Hofmans, Marlies van Hoof, Corry van Hoof, Marijke Hooghwinkel, Astrid Huisman Biemans, Chiel Janssen, Lonneke Kerkhoven, Danny Kieneker, Inge Koenen, Veerle Lavoir, Pier van Leest, Jeroen de Leijer, Jacqueline van Lieshout, Aagje Linssen, LINS, Jolande van Lith, Gijs van Lith, Hoi-Shan Mak, Leonie Maéchal, Jeroen Melkert, Anna Niederbremer, Ruben Olislagers, Mirjam van Overbeek, Hester Pilz, Marieke Plasier, Marieloes Reek, Susan Reijnders, Chantal Rens, Nadine Reulen, Melanie Rijkers, Janine van Rijswijk, Myrthe Rootsaert, Nicole Royers, Ajla Steinvag, Caroline Teesing, Roos Terra, Sora van Thiel, Sylvia Thijssen, Joost Thissen, Hugo Tieleman, Sabina Timmermans, Harm Timmermans, Suus Touw, Eelco Veenman, Vera van der Velden, Janneke Verhagen, Ilse Vermeulen, Jos Verschaeren, Ad Verstijnen, Marina Visič, Miranda Vissers, Marion Vriens, Liesbeth van Well, Benno de Wit, Jenny Ymker, Julie van Zessen,  

tot op het bot
26 april t/m 17 juni 2012
Marina Visič, Iris Bouwmeester, José Heerkens, Ria van Eyk 

SEE A SOUND
27 januari t/m 20 april 2012
Boris Tellegen, DJ Mace, Attak, DJ Grazzhoppa, Michiel Schuurman, Soosh, Erosie, Jameszoo, Graphic Surgery, Kelpe, LouLou & Tummie, DJ Optimus, Staynice, Julian Edwardes, Supernova, Kid Sundance, Mr. Adam, Coco Bryce, Studio Boot, Solo Moderna 

Huize Brabant
20 oktober 2011 t/m 12 januari 2012
à la Birgitta, Birgit Schoenaker, AaBe Textiles Trading BV, Atelier Vraay, Bas van Raay, Blom & Moors, Ginette Blom en Jacqueline Moors, Bloomming, Bas van Leeuwen en Mireille Meijs, Bruynzeel keukens, Piet Zwart, Claire Vos, Coen!, Coen van Ham, De l'eefstijl, Eef Middendorp, Dorothé Jehoel, Edhv, Remco van de Craats, En&And Design, Jacqueline Couwenberg, Etienne Reijnders Ontwerpen, Floen, Jesper van Loenen, Floris Hovers ontwerpen, Hendrik', Jeroen Vinken, Joop Bource, Kiki van Eijk, Kranen/Gille, Jos Kranen, Johannes Gille, Lady Penelope, Eva Broekhuijse, Iris Hiddink, Maarten Baas, Maarten Baptist, Made by Midas, Huibert Muilwijk, rENs, Stefanie van Keijsteren, Mar.ly, Marly Gommans, Mieke Meijer, Montis, Mvg Design, Eric van Slooten, Nadia Gonegai, Ontwerplabel Vij5, Anieke Branderhorst & Arjan van Raadshoven, Peli Design, Alexander Pelikan, Poelman B.V., Reinoud van Vught, Renate Vos, Rob Brandt, Schoenfabriek van Bommel, Floris van Bommel, Sigrid Calon, Studio diVers, Margriet Foolen, Studio-ePosh, Elleke van Gorsel, Studio Jo Meesters, Studio Maud Jongenelen, Studio Michel van der Kley, Studio Roderick Vos, Suyin Tjon A Hie, Teun Fleskens, TIESENCO, Patricia Gevers en Marco van Stratum, Tom Frencken, Tristan Frencken, Van Eijk & Van der Lubbe, We Make Carpets, Marcia Nolte, Stijn van der Vleuten en Bob Waardenburg, Wieland Vogel, Zweitse Landsheer,  

De Mobilist
19 mei t/m 28 augustus 2011
Melle Smets, Pier Taylor, Floor Tinga,  

New Jacks 3.0 i.s.m. Incubate
8 september t/m 9 oktober 2011
Martijn van Dalen, Joost Jansen, Tijl Orlando Frijns, Paul Geelen, Merel van Beukering

henny: de documentaire
7 februari t/m 7 april 2011 
Michel Szulc Krzyzanowski, Productie ApVis, Jenny vd Broeke, Aram

Buiten 4 november 2010 t/m 9 januari 2011
Curator Guido de Pooter
Kim Boske, Anne Wenzel, Rob Voerman, Carole Vanderlinden, Johan de Wilde
PresentatieFilosofen Robin van den Akker en Tim Vermeulen over Metamodernisme

Digitaal
10 september t/m 24 oktober 2010
Dorette Sturm, Mirjam van Overbeek, Rik Moonen, Tim van Cromvoirt, Marcus Graf
Presentatie digitale werkplaats Meg Grant en Dorette Sturm
Geluidsopdracht: Francisco López, Armeno Alberts, Rob van Rijswijk & Jeroen Strijbos 
Workshop Baltan o.l.v. Erik Overmeire

LAND
11 juni t/m 5 september 2010
L.J.A.D Creyghton, Paul Bogaers, Wout Berger, Levi van Veluw, Gerco de Ruijter

POSTER' making do: uses and tactics
29 april t/m 6 juni 2010
Koen Delaere, Bas van den Hurk, Marjolijn Dijkman, Piet Dieleman, studenten MFA AKV/St. Joost, Bruno Listopad, Lorelinde Verhees, Ian de Ruiter, Thomas I'anson, Manuel Sanchez  

LED: over de culturele toepassingen van Ledtechnologie in de openbare ruimte
12 maart t/m 22 april 2010
Martin en Inge Riebeek, Giny Vos, Gerald van der Kaap, Geert Mul, René van Engelenburg
Curator CASZUIDAS: Sema Bekirovic, John Wood & Paul Harrison, Paul Wouters & Luna Maurer
The One Minutes

PEK on paper
i.s.m. Grafisch Daglicht en PEK
15 januari t/m 28 februari 2010
Anouk Bax, Marjan Wester, Teun Kuipers, Tijs Rooijakkers, Ingrid Simons, Jeroen Vrijsen, Rogier Walrecht

Vanaf Morgen
1 oktober t/m 15 november 2009
Thomas Bakker, Alexandra Crouwers, Gijs van Lith, Reneé van Trier, Rieneke de Vries, Michiel van der Zanden